İnternetten Para
Kazanma Yöntemleri
Güncel Anket Listesi
&
ANKET
BANKASI
   Satılık Domain      Ana Sayfa
ANKET BANKASI Güncel Anket Listesi Eğitim Seti ile;
 
500'den fazla aktif faaliyet gösteren Anket Şirket adreslerine sahip olun!       
Dünyanın en iyi ve güvenilir Anket Şirketleri ile çalışın!                                              Dolduracağınız her anket için 7$ ile 50$ arası para kazanın!
Şirketlerden gelen sorulara mail adresinizden anında ulaşarak cevap verin
Ödemelerinizi istediğiniz banka hesabınıza ya da adresinize çek olarak isteyin!
Boş zamanlarınızda evden anket doldurup para kazanın, bunun mutluluğunu yaşayın ! 

                          
                              

 Sistem Nasıl İşliyor?

        Globalleşen dünya üzerindeki bir çok firmalar artık  internet kullanıcılarının kendi ürün ve hizmetleri hakkında bilgi toplayabilmeleri için büyük miktarlarda para ödemektedirler. Firmalar Pazar stratejilerini ayarlayabilmek ve güncelleyebilmek için bu bilgilere ihtiyaç duyarlar. Sizin alışveriş yaparken neler düşündüğünüz, neden ve ne zaman hangi markaları ve ürünleri tercih ettiğiniz onlar için çok büyük önem arz eder.

       Durum böyle olunca da bu firmaların anket çalışmalarına yardımcı olacak anket firmaları ile çalışmaları gerekmektedir. İşte anket firmaları da pazar araştırması yapmak istediği firmadan almış olduğu komisyonun bir kısmını internet üzerinden bu anketlere katılan kişilere vermektedirler.

      Anket Firmaları sürekli olarak anket dolduracak kişileri ararlar. Üniversite önlerinde, sokakta yada özel fabrika adına anket doldurarak para kazanan anketer'ları mutlaka görmüşsünüzdür, bizim yaptığımız bu anketleri internet üzerinden bu firmalar için belli bir ücret karşılığı doldurmaktır. İster iş adamı, ev hanımı, öğrenci, emekli, ya da tam zamanlı çalışan birisi olun. Hiç fark etmez. Bu anketlere katılarak kazancınızı oluşturabileceksiniz.

   Tek sorumluluğunuz güne başladığınız anda, e-posta adreslerinizi kontrol etmek ve anket firmalarından gelen linklere tıklamak. Alışveriş alışkanlıklarınız ile ilgili bir kaç basit anket sorusunu cevap veriyorsunuz. 10 - 15 dakika sürecek bir anket karşılığı 1 ile 75 & dolar arası para kazanın. İstediğiniz anketleri doldurun istemediğinizi pas geçin zaten mailinize yeterince anket gelecektir. Bu işlemleri evinizde, iş yerinizde, hatta tatilde bile çayınızı içerken, kahvenizi yudumlarken, televizyon izlerken veya müzik dinlerken bile yapabilirsiniz...

Bu İşten Herkes Karlı Çıkıyor Nasıl Mı ?

      Büyük şirketlerin kendi arasında sundukları ürün ve hizmetleri daha fazla satabilmek için büyük bir rekabet savaşının içinde olduklarını daha önce belirtmiştik. Bu rekabette birbirlerine üstünlük sağlayabilmek için pazar araştırmalarına önemli bütçe ayırıyorlar.  

        Anket Firmaları eleman tutarak bu işi yaptırsalar Yol + Ssk + Belli bir ücret ödeme zorunluluğuda fakat bu işi internet üzerinden yapınca bu masraflardan kurtuluyorlar, sizde anket doldurarak ek gelir sağlıyorsunuz dolayısıyle herkes bu işten karlı çıkıyor...

İSTEDİĞİNİZ YERDE İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE ÇALIŞIN !

    Anket Firmaları üyelerine doldurttukları online anketler karşılığı 1 $ ile 75 $ arası ödeme yapan 500 den fazla anket sitesini  derleyip sizler için bir liste hazırladık. Bu sitelere nasıl üye olmanız gerektiğinden, ödeme alımı aşamasına kadar her evre hakkında yazılı ve görsel (video) bilgiler ile donattığımız e-kitabımız boş zamanlarınızı paraya çevirmeniz için gereken bütün bilgileri içerisinde bulundurmakta.

 

                                                   ANKET BANKASI VİDEOSU

  


Sizde Boş geçen zamanlarınızı fırsata çevirin!

Sorulara vereceğiniz cevapların hiç bir önemi yoktur. 

                             Sizin için doğru olan seçeneği işaretlemeniz yeterli olacaktır.                                             

İngilizce bilmenize gerek yoktur. 

Yabancı dilde olan anketleri nasıl dolduracağınızı da size öğreteceğiz.

  
                         
 
 
 

 
 

 
 
 

  • Kazananlar 
                   

 
 
Dilediğiniz gibi evinizdeki bilgisayarınızla, ya da isterseniz iş yerinizdeki bilgisayarınızla anket doldurarak para kazanabilirsiniz!  Dünya üzerinde büyük küçük pek çok firma kamuoyu araştırması yapmaktadır. Bu firmalar Online anket siteleri tarafından bu araştırmaları gerçekleştiriyorlar.Anket Bankası Eğitim Paketi ile Kazanmanın Avantajları Nelerdir?

 Kendi İşinizin Patronu olursunuz
 Evinizin rahatlığında çalışırsınız.
 Çalışmak için bir bilgisayar ve internet sizin için yeterlidir.Yer ve mekan farketmez.
 Çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz.
 Kazancınız sadece sizin performansınızla orantılıdır.
 Ne kadar çok Anket doldurursanız o kadar çok kazanırsınız.
 Bir başkasına bağımlı değilsinizdir.Kendi kararlarınızı uygulamakta özgür olursunuz.
 Tatile çıkmak için kimseden izin almanıza gerek yoktur.
 Kendinizden başka kimseden sorumlu değil ve hatalarınızdan dolayı kendinizden             başka kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz.
 Anket Bankası ile kazanacağınız paranın bir limiti yoktur. Bir günde 50 TL’de                   kazanabilirsiniz. 1000 TL’de.
 İşlem hacmi ve iş potansiyeli ile internetin kullanım istatistiği göz önüne alındığında       internetin geleceğin en popüler ve geniş bir iş sahası olacağını söyleyebiliriz.
 Ailenizle daha fazla vakit geçirebilir veya başka bir iş daha yapabilirsiniz.
 İsterseniz ek iş olarak yapabilir veya tam zamanlı çalışarak kazancınızı                           katlayabilirsiniz.
 Giderleriniz çok daha az olur.
                                                                                                                                                                     

Çevre kirliliğinin zararları/etkileri  hakkında bilgiye sahibim,

Çevre kirliliğinin azaltılmasıyla ilgili çalışmalara katılırım

 

Çevre kirliliğinin sebeplerini biliyorum

 

Sanayi tesislerinin, çevreye zararı bile olsa kurulmasını isterim,

 

Çevre kirliliğinin önlenmesine ve çevre bilincinin oluşturulmasına yönelik yapılacak etkinliklere katılırım,

 

Hava kirliliğinin insan yaşamını tehdit eder derecede olduğuna inanmıyorum,

 

Sanayi tesislerinin, yerleşim yerlerinin uzağında yapılması taraftarıyım,

 

Toplumumuzda çevre bilinci olduğuna inanmıyorum,

 

Sanayi tesislerinde kirliliği önleyici tedbirler alınmalıdır,

 

Siz yanıtlarınız    0  Evet Yukarıdaki sorulara .


 
                            
         ANKETBANK EĞİTİM SETİ İLE SİZE     ÖZEL HEDİYE BONUSLAR

Clickbank Eğitim Seti Hediye (Bonus 1)
%75’e varan yüksek komisyonlar kazanabileceğiniz 110.000’in üzerinde aktif satış ortağına ve 70.000 dijital ürüne sahip dünyanın en popüler ve güvenilir satış ortaklığı sistemi.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Kitabı Hediye (Bonus 2)
İnternetin trafiğini yöneten arama motorlarında ilk sıralara çıkmak için sadece yazılar ve görseller yetmez. SEO ile sitenizin aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlayabilir ve bu sayede satışlarınızı katlayabilirsiniz. 
İnternetten Para Kazanma E-Kitabı Hediye (Bonus 3)

Adın da anlaşılacağı üzere, internetten para kazanma düşüncesi olanlara, daha çok da bu konuda yeni başlayanlara, internetten para kazanma yollarını gösteren, bunlar hakkında fikir veren ve vizyon kazandıran bir rehber.

 
 
 
 


 ANKET BANKASI EĞİTİM SETİ FİYATI HEDİYE BONUSLAR İLE
   
     
 

Satın al butonuna tıkladığınızda güvenli ödeme ekranı karşınıza gelecektir. Sayfanın en alt bölümünde ödeme türünü seçerek güvenle ödemenizi yapabilirsiniz. (Güvenli ödeme sayfası SSL ile şifreli olarak korunmakta ve kredi kartı bilgileriniz doğrudan şifreli olarak bankaya iletilmektedir) Ödeme sonrasında Anketbank Anket Eğitim Seti ve Hediye Bonusları anında bilgisayarınıza indirebilir ve eğitimlere hemen başlayabilirsiniz.

NOT: Anketbank Eğitim Seti Paketi hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz yada olası problemler için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Sorularınız genellikle 24 saat içerisinde cevaplanır. 


 
anketbank.com@2012 - Tüm hakları saklıdır 
SAĞLAYAN Horizon